Wycena nieruchomości

mieszkalnych

mieszkania

domy

działki

Sporządzamy operaty szacunkowe – dokumenty, które zawierają informacje istotne przy dokonywaniu wyceny przez rzeczoznawcę majątkowego. Dokument ten szczególnie istotny jest, gdy starasz się o otrzymanie kredytu hipotecznego na zakup domu, mieszkania czy działki.

komercyjnych

biurowce

hotele

centra
handlowe

parki
handlowe

magazyny
i centra
logistyczne

inwestycje
deweloperskie

Wykonujemy opracowania na terenie całej Polski, nasze doświadczenie pozwala na ocenę rynku również w małych aglomeracjach, gdzie ilość informacji i dostęp do nich jest ograniczony.

Wykonujemy również:

wyceny portfeli nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych

opinie o wartości nieruchomości zgodnie z polskimi przepisami prawa

analizy rynku różnych nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych

Potrzebujesz wyceny nieruchomości?

ZADZWOŃ 22 379 99 01
LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

  Imię i nazwisko *

  Telefon *

  Email

  MY ZADZWONIMY DO CIEBIE

  Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Emmerson Evaluation Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa. Państwa dane przetwarzane będą w celu kontaktu w sprawie przygotowania operatu szacunkowego zgodnie z danymi podanymi w niniejszym formularzu. Informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie https://www.emmerson-evaluation.pl/polityka-prywatnosci/ Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres iod@emmerson-evaluation.pl

  *pole obowiązkowe